Moskitiery   –   ” Komfort i ochrona ”

 
 

Gdy nadchodzą ciepłe dni, a w pomieszczeniach robi się nieznośnie ciepło oraz duszno pragniemy otworzyć okna, drzwi balkonowe oraz tarasowe,
aby wpuścić  powiew świeżego powietrza zwłaszcza wieczorami.  Niestety razem z otwarciem okna jesteśmy narażeni na wpuszczenie do wewnątrz insektów, małych owadów, a także nieczystości z zewnątrz [ pyłki, kurz, liście… ] W celu zapewnienia komfortu sobie i naszym najmłodszym pociechom warto pomyśleć o zastosowaniu moskitiery.

 
 

Jesteśmy producentem, oferujemy konkurencyjne ceny !!!

 
 
Główne zalety moskitier:

- siatka niezmniejszająca widoczności

- odporne na czynniki atmosferyczne – temperaturę, promienie UV oraz deszcz

- produkt wykonany idealnie na wymiar

- możliwość wykonania wg palety RAL lub palety oklein drewnopodobnych

- wyjątkowo mocne i trwałe materiały

- skuteczna ochrona przed owadami, insektami oraz opadami z drzew, krzewów i kwiatów

- dostosowane do każdego rodzaju okien i drzwi

 

 

Moskitiera ramkowa

Montowana jest w prosty sposób do futryny okiennej przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych. Ramka moskitiery na jej zewnętrznej stronie posiada specjalnie wyprofilowaną płetwę, która dodatkowo uszczelnia system. Moskitiera ramkowa doskonale sprawdzi się w oknach, które otwierane są wyłącznie celu zapewnienia cyrkulacji powietrza. Zamontowane na początku wiosny doskonale spełnią swoją rolę do późnej jesieni. Po tym okresie należy moskitierę zdjąć, poddać konserwacji
i przechować do następnego sezonu. Dużą zaleta moskitiery ramkowej jest możliwość szybkiego montażu i demontażu  moskitiery przy pomocy uchwytów obrotowych.

 

 

Moskitiery rolowane -  pozioma i pionowa
 

Moskitiera rolowana w wersji pionowej stosowana jest najczęściej do okien. Po rozwinięciu, siatka moskitiery mocowana jest do listwy hakowej lub zaczepów znajdujących się w prowadnicy. Przy zwolnieniu siatki z uchwytów, spowalniacz moskitiery daje możliwość płynnego nawoju siatki w kasecie bez uszkodzenia.Moskitiera Pionowa często wykorzystywana jest do okien dachowych.
Moskitiera rolowana w wersji poziomej stanowi idealne zamknięcie dla okien balkonowych lub tarasów. Blokowanie. Moskitiery przy pomocy taśmy magnetycznej pozwala łatwo i szybko rozwinąć i zwinąć moskitierę. Moskitierę tą najczęściej wykorzystuje się na małych tarasach.

 

 

Moskitiera otwierana – okienna i drzwiowa.

Moskitiera otwierana stosowana zarówno do okien, drzwi balkonowych oraz drzwi wejściowych montowana jest za pomocą zawiasów do fasady budynku lub futryny drzwiowej.Wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające moskitierę w pozycji zamkniętej, a także w uszczelkę szczotkową, która maksymalnie zabezpiecza pomieszczenie przed dostaniem się insektów i nieczystości z zewnątrz.Dodatkowo zamontowane w moskitierze samozamykacze, automatycznie domykające otwartą moskitierę, podnoszą komfort użytkowania.

 

Moskitiera przesuwna

Moskitiera przesuwna doskonale sprawdzi się w dużych przeszklonych wnękach jak, balkony, tarasy, witryny, a także ogrody zimowe. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach górnej i dolnej, jedno lub dwutorowej. Maksymalne wymiary skrzydła moskitiery – 2000 x 2500 mm.Dostępność sześciu typów moskitiery przesuwnej, a także dobór prowadnic w zależności od wysokości progu pozwoli idealnie dopasować produkt pod kątem jego funkcjonalności oraz miejsca montażu. Moskitiery dostosowane są do wszystkich typów okien i drzwi. Konstrukcja skrzydła nie ogranicza widoczności w świetle okna, brak poprzeczki dzielącej skrzydło moskitiery.

 

  • Kontakt :  99-100 ŁĘCZYCA, BORKI 76B, (MARKET PATIO COLOR)        kom. 605 588 321      e-mail. firmakeller@o2.pl