parallax background
 

Rozwiązania renowacyjne

 

UniPro RenoSystem

UniPro RenoSystem to odpowiedź na potrzeby budownictwa przeznaczonego do renowacji.Celem modernizacji jest przede wszystkim dostosowanie właściwości funkcjonalnych istniejącej zabudowy do aktualnych potrzeb użytkowników.

Najczęściej modernizacja ma również za zadanie podniesienie walorów estetycznych obiektu.

Nasze rozwiązania renowacyjne umożliwiają montaż bram segmentowych w otworze garażu bez względu na warunki zabudowy, nawet w przypadku gdy w obiekcie nie występuje nadproże, bądź przestrzenie boczne.

Dzięki nim garaż zwiększa swoje walory użytkowe, a także zyskuje na estetyce.

RenoSystem - WARIANTY MONTAŻU


  • 100%

Montaż za otworem

- maskownica za otworem

Montaż w otworze

- - maskownica w otworze

Montaż w otworze

- - maskownica przed otworem


KONSTRUKCJA DO MONTAŻU BRAM SEGMENTOWYCH

To nowoczesne oraz funkcjonalne rozwiązanie, umożliwiające zastosowanie bram segmentowych bez względu na warunki zabudowy garażu.

Pełniąc funkcję stelaża, zastępuje brakujące elementy nadproża lub przestrzeni bocznych, na których wspierają się elementy konstrukcyjne bramy.

Konstrukcja wykonywana jest z odpornej na korozję stali ocynkowanej, a dzięki możliwości zastosowania maskownic w kolorze bramy, wjazd do garażu zachowuje wszystkie walory estetyczne.

MASKOWNICE RENOWACYJNE

W procesie wymiany bramy garażowej może dojść do uszkodzenia otworu garażowego.

W takich przypadkach maskownice wykonywane w kolorze skrzydła bramy pozwalają na ukrycie powstałych zniszczeń lub mało estetycznych elementów konstrukcji budynku.BLENDY RENOWACYJNE

Umożliwiają ujednolicenie całego frontu budynku z designem płaszcza bramy.

To idealne rozwiązanie dla właścicieli garaży wielostanowiskowych, a także osób, którym zależy na spójnym wzornictwie obiektów z garażem w bryle.

UniPro Nano80

Konstrukcja bramy UniPro Nano80 została przystosowana do warunków zabudowy, gdzie niskie nadproże uniemożliwia montaż bramy automatycznej.
.
Dzięki specjalnie profilowanym prowadnicom automatyczna brama UniPro Nano80 może być stosowana nawet do nadproża o wysokości 80 mm, zwiększając komfort użytkowników garażu. Różnorodne wzornictwo, a także ogromna paleta kolorów pozwoli dopasować bramę do tradycyjnej i nowoczesnej zabudowy.