parallax background
 

Moskitiery okienne i drzwiowe - tarasowe i balkonowe

 

Zalety produktu:

  • Moskitiery produkowane są z mocnych, trwałych, odpornych na rozerwanie materiałów
  • Siatki praktycznie wcale nie ograniczają widoczności, są przy tym odporne na działanie czynników atmosferycznych - słońca, temperatury i deszczu
  • Szeroki wybór kolorystyki profili: standardowa paleta, paleta RAL, okleiny drewnopodobne
  • Realizacja moskitier idealnie na wymiar
  • Dwa kolory siatki do dyspozycji: szary oraz czarny
  • Wydłużona do 36 miesięcy gwarancja

Moskitiery - dyskretne siatki montowane w drzwiach i oknach, których głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza insektów i zanieczyszczeń.


  • Moskitiery okienne i drzwiowe - tarasowe i balkonowe100%

Moskitiery dostępne są w kilku różnych wersjach, co umożliwia ich idealny dobór w zależności od rodzaju otworu okiennego lub drzwi oraz oczekiwanej funkcjonalności.

Konstrukcja moskitier jest lekka i ażurowa, dzięki czemu nie zasłania ona okien ani nie przeszkadza w pracy zewnętrznych i wewnętrznych rolet. Dzięki temu, że ramki wykonuje się z aluminium, to całość jest bardzo trwała i odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz gwarantuje wieloletnią, bezproblemową eksploatację. Moskitiery można instalować we wszystkich rodzajach drzwi i okien. Szeroka gama kolorystyczna umożliwia łatwe dopasowanie całości do wyglądu budynku i swoich potrzeb.

Moskitiery ramkowe

Świetnie sprawdzają się w oknach, które są otwierane wyłącznie w celu przewietrzenia pomieszczeń. Montuje się je bardzo prosto do futryn okiennych, za pomocą specjalnych bezinwazyjnych uchwytów obrotowych.

Moskitiery rolowane pionowe lub poziome

Ich konstrukcja umożliwia rozwijanie zasłony lub jej zwijanie do specjalnej kasety - co zapewnia większą swobodę użytkowania. Siatka jest przyczepiana do zaczepów znajdujących się w prowadnicy lub do listwy hakowej, po odpięciu zwija się bez uszkadzania. Tego typu moskitiery można instalować w oknach, drzwiach tarasowych oraz balkonowych.

Moskitiery otwierane - okienna i drzwiowa

Montowane są przy pomocy specjalnych zawiasów, do futryn drzwiowych i fasad budynków. Mogą być stosowane przy drzwiach balkonowych oraz oknach. Wyposażone są w uszczelkę szczotkową, zabezpieczającą wnętrza pomieszczeń przed zanieczyszczeniami i owadami, magnesy przytrzymujące siatkę w pozycji zamkniętej oraz w uchwyty służace do otwierania. Poprawę komfortu użytkowania zapewniają zamontowane w moskitierze samozamykacze, które same automatycznie domykają otwarty mechanizm.

Moskitiery przesuwne

Ten rodzaj moskitier jest przeznaczony przede wszystkim do zabezpieczania dużych, przeszklonych miejsc, takich jak na przykład witryny, tarasy, balkony czy ogrody zimowe. Ich mechanizm złożony jest ze skrzydeł oraz dwóch prowadnic - górnej i dolnej. Całość może składać się z kilku skrzydeł poruszających się po jednym lub dwóch torach, o maksymalnych wymiarach 2000 x 2500 mm. Moskitiery przesuwne występują w sześciu różnych rodzajach, co połączeniu z możliwością doboru prowadnic umożliwia idealne dopasowanie produktu pod względem funkcjonalności. Moskitiery przesuwne można stosować do wszystkich rodzajów okien i drzwi, nie ograniczają one widoczności.

Moskitiery plisowane

Duże przeszklenia, takie jak na przykład wyjścia na taras, to idealne miejsca do zastosowania moskitier plisowanych. Dzięki modułowej budowie można je składać w jedno lub dwuskrzydłowe systemy. Funkcjonalność całości podnosi plisowana siatka, którą po złożeniu można w całości schować w profilu aluminiowym. Zapewnia do kompaktowe, niewielkie wymiary całej konstrukcji, co w wielu przypadkach jest bardzo pożądane.

parallax background