parallax background
 

Zasłony panelowe

 

Zalety produktu:

  • Wszechstronny sposób montażu: do sufitów, na ścianach, we wnękach okiennych
  • Dowolne łączenie kolorów i wzorów, z możliwością zmiany kolejności poszczególnych paneli
  • Szybkie montowanie i demontowanie
  • Bardzo funkcjonalna, praktyczna konstrukcja, sprawdzająca się praktycznie w każdym z pomieszczeń
  • Tkaniny pasów montowane przy pomocy rzepów
  • Zabezpieczenie Child Safety, które zapobiega powstawaniu niebezpiecznych pętli w systemach sterowanych łańcuszkami koralikowymi lub sznurkami
  • Wydłużona do 36 miesięcy gwarancja

Zasłony panelowe, nazywane też potocznie "panel trackami", to nowoczesna dekoracja okienna, która świetnie zastępuje tradycyjne zasłony i firany.


  • Zasłony panelowe100%

Zasłony panelowe złożone są z długich pasów wykonanych z tkaniny, które podczepia się do wielotorowej szyny. Taka szyna może mieć od 2 do 5 torów, a na każdym z nich można montować panele o szerokości od 45 do nawet 105 cm.

Pasy tkanin montowane są przy pomocy rzepów, co umożliwia ich szybki montaż i demontaż, jeśli zajdzie potrzeba wymiany lub wyczyszczenia. Pozwala to też na swobodę w łączeniu wzorów i kolorów oraz dopasowanie ich do potrzeb aranżacyjnych. Dzięki wyposażeniu tkanin w listwy obciążeniowe zawsze będą one napięte i idealnie ułożone.

Zasłona panel track może być montowana zarówno przy suficie, jak również do ściany czy we wnęce okiennej. Mechanizm umożliwia też rozsuwanie na boki lub w jedną ze stron. Zapewnia to wygodę i daje duże możliwości dopasowania całego systemu do swoich potrzeb.

Konstrukcja zasłon panelowych pozwala na przesłanie dużych powierzchni, nie tylko samych okien. Takie rozwiązanie bardzo dobrze się sprawdza na przykład przy przegradzaniu pomieszczeń, zapewniając przy tym elegancki, wyjątkowy nastrój.

Bogata kolekcja materiałów, niezwykle funkcjonalna konstrukcja oraz prosta obsługa ( ręczna lub elektryczna ) sprawiają, że zasłony panelowe cieszą się dużą popularnością wśród klientów.

parallax background