parallax background
 

Żaluzje plisowane (plisy)

 

Zalety produktu:

  • Ciekawe, oryginalne rozwiązania zastosowane w produkcie, takie jak na przykład dwie tkaniny w jednym systemie
  • Użycie samohamującego układu sterującego, umożliwiającego ustawienie żaluzji na dowolnej wysokości
  • Małe wymiary, zapewniające niedużą powierzchnię przesłonięcia światła przy podniesionej do samej góry żaluzji
  • Płynna, nie wymagająca użycia siły praca mechanizmu
  • Zabezpieczenie Child Safety, które zapobiega powstawaniu niebezpiecznych pętli w systemach sterowanych łańcuszkami koralikowymi lub sznurkami
  • Wydłużona do 36 miesięcy gwarancja

Popularne "plisy" czyli żaluzje plisowane to doskonałe połączenie prostoty i funkcjonalności, idealnie sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach.


  • Żaluzje plisowane (plisy)100%

Żaluzje plisowane mogą być używane zarówno do standardowych okien, jak również do okien posiadających nietypowe kształty ( półkola, trójkąty, trapezy, wielokąty ).

Plisy dają pełną swobodę w zasłanianiu okna, można je rozsunąć na dowolnie wybrany jego fragment, zarówno od góry jak i od dołu. W sprzedaży jest kilka mechanizmów, które to umożliwiają. Bardzo popularne są systemy wykorzystujące łańcuszki koralikowe lub sznurki, wielu klientów wybiera też żaluzje z uchwytami przy dolnej i górnej rynnie sterującej. Z kolei plisy wyposażone w mechanizm elektryczny lub sprężynowy to nowoczesne rozwiązanie, przeznaczone dla osób ceniących wygodę i komfort użytkowania.

Nasze produkty posiadają wiele zalet, pozwalają też dopasować całość do swoich potrzeb. Oferujemy szeroką gamę materiałów, od transparentnych i półprzezroczystych do całkiem zaciemniających, dzięki czemu można je dobrać do charakteru wnętrza. Mechanizmy sterujące działają lekko i płynnie, umożliwiają zatrzymanie osłony w dowolnym położeniu. Ciekawą opcją jest zastosowanie w jednym systemie dwóch różnych tkanin.

Żaluzja plisowana po zwinięciu zajmuje niedużą powierzchnie okna. Dzięki temu w minimalnym stopniu ogranicza nasłonecznienie, niezależnie od tego, jaki rodzaj materiału zostanie użyty.

Nasze plisy są trwałe i funkcjonalne, a także dostępne w dużej liczbie wariantów. Aktualnie oferujemy ponad 300 różnych rodzajów tkanin, a także kilka mechanizmów sterujących. Każdą żaluzję plisowaną wykonujemy pod konkretne okna, dzięki czemu będzie ona chronić wnętrze.

parallax background