parallax background
 

Rolety zewnętrzne

 

Zalety produktu:

  • Skuteczna ochrona przed włamaniami, zapewnienie domowej prywatności
  • Dobra izolacja przed wysoką temperaturą
  • Ograniczenie hałasów dobiegających z zewnątrz
  • Trwała, niezawodna konstrukcja, odporna na działanie czynników atmosferycznych
  • Duże możliwości sterowania - przy pomocy czujników, programatorów lub pilotów
  • Przy roletach posiadających zintegrowaną moskitierę - dodatkowe zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami i owadami
  • Wydłużona do 36 miesięcy gwarancja

Rolety zewnętrzne - sprawdzone i bardzo skuteczne zabezpieczenie pomieszczeń przed włamaniami i wandalizmem.


  • Rolety zewnętrzne100%

Rolety zewnętrze to przede wszystkim bezpieczeństwo mieszkań i domów. Posiadają one wzmocniony pancerz oraz dodatkowo specjalne blokady, dzięki czemu w połączeniu z alarmem skutecznie chronią okna i elewacje przed uszkodzeniem.

Dużą zaletą tego rodzaju rolet są bardzo dobrze właściwości termoizolacyjne po zamknięciu. Chronią one dzięki temu wnętrza pomieszczeń przed nadmiernym nagrzewaniem się i promieniami słonecznymi. Z kolei w zimie działają w drugą stronę - stanowią skuteczną izolację i ograniczają koszty ogrzewania. Konstrukcja rolet zapewnia też dobre tłumienie hałasów, a przy zastosowaniu moskitier zabezpiecza również przed zanieczyszczeniami i owadami.

Sterowanie roletami jest bardzo wygodne, i może być realizowane na kilka sposobów. Właściciele domów mają do wyboru standardowe piloty, nadajniki naścienne, a także możliwość zastosowania programatora czasowego. Bardzo praktyczny jest system Smart Home, umożliwiający łatwe zarządzanie domowymi urządzeniami elektrycznymi. Prosta aplikacja na urządzenia mobilne pozwala na programowanie działania poszczególnych urządzeń, zgodnie z preferencjami użytkowników. Dzięki temu można prosto sterować zarówno roletami, jak też oświetleniem i domowymi sprzętami.

Szeroka kolorystyka rolet daje duże możliwości ich doboru pod indywidualne potrzeby. Jednocześnie wysoka jakość wykonania zapewni bezpieczeństwo, energooszczędnoość i bezawaryjne działanie przez wiele lat.

Rolety zewnętrzne dostępne są w kilku wersjach ( elewacyjne, naokienne, podtynkowe ), co umożliwia ich wszechstronne wykorzystanie w zależności od stopnia zaawansowania budowy danego obiektu.

parallax background