parallax background
 

UniTherm
super ciepła brama garażowa

 

TRWAŁOŚĆ

Bramy Uniterm to doskonała jakość, potwierdzona zadowoleniem szerokiej grupy użytkowników. Spełniają rygorystyczne normy dotyczące przepuszczalności powietrza, przenikania wody oraz odporności na działanie wiatru. Dzięki optymalnie dobranym parametrom nie tylko mają długi okres eksploatacji, ale też przez lata zachowują walory estetyczne. *

* Producent przewiduje żywotność na poziomie minimum 20 tysięcy cykli, co daje 14 lat sprawnego działania przy 4 cyklach dziennie.
 

NOWE TRENDY DESIGNU


  • Brama UniTherm100%

Wygląd jest nie mniej istotny co trwałość - a pod tym względem bramom UniTherm nie można niczego zarzucić. Nowoczesne, ponadczasowe wzornictwo połączone z szeroką gamą kolorów i wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji to gwarancja tego, że będą idealnie pasować do każdego budynku.

Klienci mają do dyspozycji prawie 200 kolorów z palety RAL, co zapewnia dużą swobodę w aranżacji projektów.
 

WZORY


 

INFORMACJE DODATKOWE

Nasi klienci oczekują oryginalnego, estetycznego i trwałego wyglądu - dlatego też dajemy im możliwość realizacji swoich pomysłów i potrzeb. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dobrać kolor bramy do elewacji budynku, drzwi, okien czy innych elementów wykończeniowych.

Swoboda w aranżacji projektów i i dopasowaniu ich do architektonicznych wymagań jest bardzo ważna - z pewnością pomoże tym bogata paleta barw i struktur PRIME.

Do dyspozycji dajemy blisko 200 kolorów z palety RAL - każdy może dzięki temu pomalować swoją bramę w wyjątkowy sposób.